Asystent Architekta

Lokalizacje: Tarnowo Podgórne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • Doświadczenie przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,
  • znajomość programów AutoCad, Revit, V-Ray, Photoshop, MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • dokładność, uczciwość i sumienność

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie koncepcji obiektów budowlanych oraz planów ich zagospodarowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej,
  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi,
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy  w zakresie realizowanych projektów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna,
  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Asystent Architekta”,