Inżynier Instalacji Elektrycznych

Mijesce pracy: powiat poznański

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji instalacji i wydawanie wytycznych do projektanta branżowego,

  • nadzorowanie procesu przygotowania dokumentacji branży instalacji elektrycznej i teletechnicznej,

  • kosztorysowanie projektów oraz optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • przygotowywanie projektów oraz optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, udział w wyborze wykonawcy instalacji,

  • sprawdzanie poprawności wykonywania instalacji elektrycznych na budowanych obiektach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu lub pracy na budowie (minimum 1 rok),

  • znajomość systemu BMS, minimum jeden zrealizowany projekt lub budowa w obiekcie przemysłowym

  • znajomość instalacji elektrycznych i niskoprądowych

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów II stopnia, kierunek: Elektrotechnika, Automatyka

  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziana umiejętność kosztorysowania

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,

  • kartę Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe

  • opiekę mędyczną

  • spotkania integracyjne,

  • szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Inżynier instalacji elektrycznych