Inżynier Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja: Płock

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie,
  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Ofertowanie zakresów robót,
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Inżynieria Środowiska,
  • Doświadczenie w realizacji robót sanitarnych,
  • Dobra i praktyczna znajomość AutoCad, MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
  • Udział przy realizacji interesujących i rozwojowych projektów,
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień,
  • Szeroki wachlarz benefitów,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji przemysłowych,
  • Znajomość prawa budowlanego,

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Spotkania integracyjne,
  • Kawa/ herbata,
  • Owoce

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Inżynier Instalacji Sanitarnych”,