Kierownik Budowy

Lokalizacja: Poznań, Łódź

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne kierowanie realizacją prac zgodnie z założonym harmonogramem oraz budżetem,
  • Zarządzanie podległą kadrą,
  • Koordynacja prac podwykonawców, kontrola jakości, prowadzenie bieżących rozliczeń,
  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki materiałowej,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP podczas prowadzenia prac budowlanych,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy i bieżące raportowanie wykonanych prac,
  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Udział w naradach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: budownictwo w specjalności konstrukcyjno -budowlanej),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w rozwijającej się firmie
  • Szeroki wachlarz benefitów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zwrot kosztów za uprawnienia

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne,
  • Kawa/ herbata,
  • Owoce,

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Kierownik Budowy”,