Kierownik Robót Elektrycznych

Poznań, Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad realizacją robót z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budowanych obiektach
  • Analiza dokumentacji wykonawczej, bieżące koordynowanie prac na budowie
  • Weryfikacja kart materiałowych
  • Sprawdzanie postępu prac na budowie pod kątem harmonogramu czasowego oraz zgodności wykonanych robót z ustaleniami umownymi i dokumentacją projektową,
  • Ofertowanie dodatkowych zakresów robót
  • Bieżący udział w naradach z Inwestorem
  • Rozliczanie i nadzór nad firmami podwykonawczymi, weryfikacja ewentualnych prac dodatkowych

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane (lub w trakcie uzyskiwania uprawnień) do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w nadzorowaniu prac instalacyjnych na obiektach przemysłowych
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego, WT, PN, wytycznych technicznych i standardów z zakresu wykonywania w branży elektrycznej
  • Znajomość programu AutoCAD, pakiet MS Office
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów i przedmiarów instalacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w rozwijającej się firmie
  • Szeroki wachlarz benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zwrot kosztów za uprawnienia

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa/ herbata
  • Owoce

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Kierownik Robót Elektrycznych”.