Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacje: Tarnowo Podgórne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Terminowe comiesięczne wynagrodzenie,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz odzież roboczą,
  • Pracę w siedzibie firmy oraz w delegacjach,
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport).

Zakres obowiązków:

  • Prace ogólnobudowlane na każdym etapie budowy,
  • Prace monterskie,
  • Proste prace ślusarsko – spawalnicze.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie,
  • Sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego,
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany”,