Specjalista ds. Formalno-Prawnych

Lokalizacja: Warszawa

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy, obowiązkowość, punktualność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • znajomość zagadnień rynku nieruchomości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nienaganna kultura osobista, zdolności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie spółki podczas umów notarialnych,
  • koordynacja przygotowania umowy deweloperskiej,
  • zakładanie rachunków powierniczych,
  • opiniowanie dokumentów formalnych, umów, pism,
  • pomoc formalna w zakupach nieruchomości gruntowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna,
  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia

    Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Formalno-Prawnych”,