Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie spółki podczas rozmów z gestorami mediów, urzędami,

  • Koordynacja przygotowania projektu budowlanego,

  • Uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów do wystąpienia o Pozwolenie na Budowę,

  • Współpraca z Działem Formalnym, Sprzedaży oraz Technicznym,

  • Pomoc w analizach zakupu nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,

  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami, biurami projektowymi,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia,

  • Znajomość programów MS Office: Word, Excel; AutoCad,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,

  • kartę Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe

  • opiekę mędyczną

  • spotkania integracyjne,

  • szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji