Specjalista ds. Rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych

Lokalizacja: Poznań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doskonała organizacja, obowiązkowość, punktualność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • Znajomość zagadnień rynku nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nienaganna kultura osobista i zdolności komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczenie wpłat klientów oraz Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Wystawianie faktur VAT,
  • Rozliczanie transz z rachunków powierniczych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna,
  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych”,