Specjalista ds. Sprzedaży Inwestycji Przemysłowych

Lokalizacje: Tarnowo Podgórne

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość  języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • Znajomość rynku nieruchomości,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność oraz łatwość w budowaniu długotrwałych relacji.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktu z Klientem,
  • Prezentacja oferty firmy oraz jej doświadczenia,
  • Zbieranie informacji o potrzebach Klienta i przekazywanie wytycznych do działu ofertowego i projektowego,
  • Ewidencja i raportowanie zapytań ofertowych,
  • Monitorowanie postępowań ofertowych,
  • Udział w przygotowaniu materiałów ofertowych z zakresu informacji o strukturze i organizacji pracy przy danej inwestycji,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży budowlanej,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna,
  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Inwestycji Przemysłowych”,