Asystent Architekta

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie koncepcji obiektów budowlanych oraz planów ich zagospodarowania;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej;
  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi;
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia architektonicznego inżynierskiego lub magisterskiego;
  • doświadczenia przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych;
  • znajomości programów AutoCad, Revit, Sketchup, V-Ray, Corel lub Photoshop, Office;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego  i/lub angielskiego;
  • dyspozycyjności;
  • samodzielności i odpowiedzialności;
  • umiejętności pracy w zespole;

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • bezpłatny transport z Poznania do siedziby firmy