Specjalista ds. Formalnych i Rozliczeń

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • rozliczenia wpłat klientów oraz Wspólnot Mieszkaniowych
  • wystawianie faktur VAT
  • rozliczanie transz z rachunków powierniczych
  • reprezentowanie spółki podczas umów notarialnych
  • przygotowywanie wniosków kredytowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doskonałej organizacji, obowiązkowości, punktualności, inicjatywy i zaangażowania
  • znajomości zagadnień rynku nieruchomości
  • umiejętności pracy w zespole
  • nienagannej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość  zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • stałe godziny pracy
  • ubezpieczenia grupowe dla pracowników
  • kartę Multisport

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Formalnych i Rozliczeń"