Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Miejscie pracy: Poznań

Zadania:

  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży, w tym prezentowanie klientom oferty mieszkaniowej
  • negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich
  • kompletowanie i koordynowanie dokumentów dotyczących procesu sprzedaży
  • współudział w planowaniu i przygotowaniu kampanii reklamowej oraz materiałów marketingowych
  • udział w działaniach marketingowych, w tym w targach nieruchomości, dniach otwartych
  • budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
  • stałe uzupełnianie wiedzy na temat rynku oraz działań konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – minimum 1 rok
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • komunikatywności oraz dobrej organizacji pracy,
  • skrupulatności oraz rzetelności

Mile widziane:

  • znajomość branży budowlanej
  • doświadczenie w marketingu
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i marketingu"