Jakon z kontraktem na realizację zakładu przetwórstwa drobiu dla 2 Sisters Storteboom Hamrol Jakon z kontraktem na realizację zakładu przetwórstwa drobiu dla 2 Sisters Storteboom Hamrol
6 lutego 2019

Jakon z kontraktem na realizację zakładu przetwórstwa drobiu dla 2 Sisters Storteboom Hamrol

Jakon rozpoczął prace w ramach kontraktu zaprojektuj i wybuduj na realizację zakładu przetwórstwa drobiu dla firmy 2 Sisters Storteboom Hamrol Sp. z o.o., będącej częścią brytyjskiej grupy 2 Sisters Food Group.

Na nieruchomości o powierzchni 16,6 tys.mkw. powstanie hala produkcyjna wraz z dwukondygnacyjnym budynkiem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 7,5 tys.mkw. Przez wgląd na wysokie wymagania technologiczne zakładu, produkcja zostanie podzielona na kilka stref czystości. Cały proces produkcyjny odbywać będzie się w pomieszczeniach o temperatrze kontrolowanej. Mając na uwadze zakładane moce produkcyjne oraz towarzyszący im wysoki reżim technologiczny, cały zakład zostanie wyposażony w zaawansowaną technologię chłodu i wentylacji. W obszarze zewnętrznej infrastruktury technicznej powstaną m.in. podziemne zbiorniki buforowe na kanalizację technologiczną, sieci zaopatrujące zakład w niezbędne media oraz naziemne zbiorniki na substancje i gazy techniczne wykorzystywane w procesie produkcyjnym m.in. tlen, azot oraz gorąca woda.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.