budownictwo przemysłowe

Automotive i serwis pojazdów

Zobacz realizacje

Bogate doświadczenie pozwala nam realizować projekty dla firm z branży motoryzacyjnej.

Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy projekty dla firm z branży motoryzacyjnej i automotive. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne salony samochodowe, stacje serwisowe pojazdów typu TIR, zakłady produkcyjne części motoryzacyjnych, a także blacharnie i lakiernie samochodów osobowych.

Automotive

Posiadamy doświadczenie w budowie obiektów produkcji komponentów dla branży automotive, które opiera się na współpracy z największymi firmami w branży.

 

Serwis

Zrealizowaliśmy centra serwisowe samochodów ciężarowych wyposażone w kanały diagnostyczne, podnośniki specjalistyczne oraz komplet instalacji zapewniających prawidłowa obsługę stacji serwisowych.  Potrzeby klientów przekładamy na budowanie nowoczesnych obiektów, w których integrowane są potrzeby serwisu pojazdów, lakierowania i myjni stanowiskowych.

 

Motoryzacja

To dynamicznie rozwijający się sektor przemysły. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych modeli pojazdów. W ślad za tym idzie potrzeba wzmacniania wizerunku marki, jako generalny wykonawca dla wielu klientów przyczyniliśmy się do zbudowania solidnej infrastruktury i otoczenia w postaci nowoczesnych salonów sprzedaży i serwisu. 

 

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Skontaktuj się