budownictwo przemysłowe

Automotive i serwis pojazdów

Zobacz realizacje

Bogate doświadczenie pozwala nam realizować projekty dla firm z branży motoryzacyjnej.

Budownictwo automotive to istotny filar naszej działalności. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy złożone projekty dla firm z branży motoryzacyjnej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne salony samochodowe, stacje serwisowe pojazdów typu TIR, zakłady produkcyjne części motoryzacyjnych, a także blacharnie i lakiernie samochodów osobowych. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, wykwalifikowanych projektantów i inżynierów oraz kompetentnych wykonawców, dzięki czemu realizowane przez nas budownictwo w przemyśle motoryzacyjnym spełnia najwyższe standardy techniczne i wizualne.

Automotive Automotive Automotive

Automotive

Jako generalny wykonawca w przemyśle automotive posiadamy bogate doświadczenie w budowie obiektów produkcji komponentów dla branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z największymi firmami trudniącymi się przemysłem motoryzacyjnym. Budownictwo automotive jest przez nas nieustannie doskonalone i zorientowane na potrzeby produkcyjne. Konstrukcje są starannie obmyślane, tak, by jak najbardziej usprawnić i podnieść standard procesów wytwórczych.

 

Serwis Serwis Serwis
Serwis Serwis Serwis

Serwis

Zrealizowaliśmy centra serwisowe samochodów ciężarowych, wyposażone w kanały diagnostyczne, podnośniki specjalistyczne oraz komplet instalacji zapewniających prawidłową obsługę stacji serwisowych. Potrzeby klientów przekładamy na budowanie nowoczesnych obiektów, w których integrowane są potrzeby serwisu pojazdów, lakierowania i myjni stanowiskowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą w przemyśle motoryzacyjnym, dlatego doskonale wiemy, jakie konstrukcje sprawdzą się najlepiej w przypadku budynków serwisowych.

 

Motoryzacja Motoryzacja Motoryzacja

Motoryzacja

To dynamicznie rozwijający się sektor przemysłu. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych modeli pojazdów. W ślad za tym idzie potrzeba wzmacniania wizerunku marki. Jako generalny wykonawca motoryzacyjny przyczyniliśmy się do zbudowania solidnej infrastruktury i otoczenia w postaci nowoczesnych salonów sprzedaży i serwisu dla wielu naszych kluczowych Klientów. Wiemy, że budownictwo dla przemysłu motoryzacyjnego to trudna sztuka, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą precyzją i odpowiednimi kwalifikacjami.