Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu nie tylko w zakresie projektowania, ale także realizacji obiektów jako Generalny Wykonawca, specjalizujemy się w opracowywaniu pełnobranżowej dokumentacji projektowej.

Dysponujemy wysoce wykfalifikowanym zespołem projektantów każdej specjalności, pozwalającym realizować projekty od fazy koncepcji, przez projekty budowlane i wykonawcze, po projekty warsztatowe ściśle dostosowane do wymagań klientów. Realizujemy projekty obiektów przemysłowych głównie w zakresie hal magazynowych i magazynowo-produkcyjnych z zapleczem socjalno-biurowym oraz projekty zaawansowanych technologicznie obiektów produkcyjnych. 

Z tego powodu współpracujemy z firmami lokalnymi, ale także Inwestorami zagranicznymi z takich krajów jak: Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Francja, Wielka Brytania oraz USA. Oprócz obiektów przemysłowych i komercyjnych, drugą gałęzią naszej działalności są projekty mieszkaniowe, które z powodzeniem realizujemy w  różnych regionach Polski min. Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie czy też Bydgoszczy.

Oferujemy Państwu pełen
zakres usług projektowych:

 1. Prace przedprojektowe: mapy do celów projektowych, dokumentacja geotechniczna oraz geologiczno-inżynierska
 2. Projekty poszczególnych branż na które składają się: Projekt architektoniczny, Projekt branży konstrukcyjnej, Projekt branży sanitarnej i mechanicznej, Projekt branży elektrycznej i teletechnicznej, Projekt branży drogowej
 3. Projekty wzmocnienia podłoża i posadowienia pośredniego (w przypadku złożonych i skomplikowanych warunków gruntowych)
 4. Ekspertyzy stanu technicznego konstrukcji oraz ekspertyzy techniczne w zakresie bezpieczeństwa pożarowego
 5. Uzgodnienia z gestorami mediów oraz pozostałymi urzędami i instytucjami państwowymi wymaganymi do uzyskania Decyzji o pozwoleniu na budowę
 6. Uzgodnienia z rzeczoznawcami p.poż., Sanepid, BHP
 7. Projekty zagospodarowania terenu
 8. Inwentaryzacje obiektów
 9. Wizualizacje 3D
 10. Projekty przyłączy i sieci zewnętrznych 
 11. Operaty wodnoprawne 
 12. Projekty zjazdów i organizacji ruchu
 13. Nadzór autorski 

Obiekty przemysłowe
Z nami zrealizujesz swój
wymarzony projekt

Linie technologiczne
Wyposażymy Twój obiekt w
nowoczesną linię technologiczną

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.