Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu nie tylko w zakresie projektowania, ale także realizacji obiektów jako Generalny Wykonawca, specjalizujemy się w opracowywaniu pełnobranżowej dokumentacji projektowej.

Dysponujemy wysoce wykfalifikowanym zespołem projektantów każdej specjalności, pozwalającym realizować projekty od fazy koncepcji, przez projekty budowlane i wykonawcze, po projekty warsztatowe ściśle dostosowane do wymagań klientów. Realizujemy projekty obiektów przemysłowych głównie w zakresie hal magazynowych i magazynowo-produkcyjnych z zapleczem socjalno-biurowym oraz projekty zaawansowanych technologicznie obiektów produkcyjnych. 

Z tego powodu współpracujemy z firmami lokalnymi, ale także Inwestorami zagranicznymi z takich krajów jak: Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Francja, Wielka Brytania oraz USA. Oprócz obiektów przemysłowych i komercyjnych, drugą gałęzią naszej działalności są projekty mieszkaniowe, które z powodzeniem realizujemy w  różnych regionach Polski min. Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie czy też Bydgoszczy.

Przejdź do strony: Usługi projektowe
Przejdź do strony: Obiekty przemysłowe
Przejdź do strony: Linie technologiczne

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Skontaktuj się