Nasza firma

JAKON to firma rodzinna, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1989 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą oraz Projektantem Inwestycji Budowlanych.

Specjalizujemy się w budowie zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, wyposażonych w najnowsze technologie produkcji oraz magazynowania. Budujemy starannie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dobro klienta oraz najwyższa jakość stanowią dla nas najważniejsze wartości.

sprawdź ofertę

Budowa hal produkcyjnych
i magazynowych

Hale sprzedaż i wynajem

Jesteśmy właścicielem terenów i generalnym wykonawcą własnych obiektów co daje naszym klientom niespotykane możliwości w zakresie dostosowania i adaptacji budynków do potrzeb danej działalności. Nieustannie zwiększamy zakres naszej oferty poprzez zakup nowych nieruchomość i realizację kolejnych projektów. Wyróżnia nas doświadczenie na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz wiedza w zakresie możliwości finansowania inwestycji. Realizujemy obiekty skrojone na miarę potrzeb produkcyjnych i magazynowania w warunkach kontrolowanych.

Zobacz inwestycje

Budownictwo mieszkaniowe

Od wielu lat kompleksowo realizujemy obiekty mieszkaniowe. Jesteśmy generalnym wykonawcą, a także inwestorem inwestycji mieszkaniowych. Każda z naszych realizacji wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal.

W swoim portfolio posiadamy inwestycje min. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Bydgoszczy.

zobacz inwestycje

Potencjał kadrowy

JAKON to ludzie.

Ponad 300 osobową kadrę tworzą ludzie wykształceni i doświadczeni inżynierowie, projektanci oraz architekci.

Nad realizacją usług na poszczególnych etapach czuwają działy tworzące harmonijną strukturę: biuro projektowe, dział logistyki, inwestycji i zaopatrzenia w materiały, a także dział ofertowania, dział wykonawczy oraz serwis.

kariera

Szukasz pracy? Sprawdź nasze
aktualne ogłoszenia

Sprawdź co mówią
o nas nasi partnerzy
biznesowi

GOOD FOOD PRODUCTS

Good Food Products Sp. z.o.o. zaświadcza, że Jakon kompleksowo zrealizował nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy wafli ryżowych z instalacjami i urządzeniami towarzyszącymi (...) Realizacja inwestycji przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami i jednoczesnie z zachowaniem wszelkich norm technicznych i jakościowych. Potwierdzamy, że JAKON dysponuje dużym potencjałem projektowym i wykonawczym oraz wykwalifikowaną kadrą (...) co umożliwiło zrealizowanie tak skomplikowanej inwestycji w krótkim czasie.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o.

Wysoki standard obiektów, skomplikowana technologia oraz bardzo krótki termin realizacji, wymagały pracy wielozmianowej, sprawnej organizacji i koordynacji. Prace zostały wykonane terminowo z bardzo wysoką oceną  jakościową.

Hempel Manufacturing

Biorąc pod uwagę skalę przedsięwzięcia firma JAKON wywiązała się z szerokiego zakresu zadań i robót specjalistycznych. Ukończony kompleks jest dostosowany do naszych potrzeb. Potwierdzamy, iż JAKON dysponuje dużym potencjałem wykonawczym oraz fachową i wykwalifikowaną kadrą.

DSM Nutritional Products

Z szerokiego zakresu zadań i robót specjalistycznych firma JAKON wywiązała się profesjonalnie i wzorowo. Pracowników tej firmy cechuje duża wiedza techniczna, wysoka kultura osobista oraz umiejętność szybkiego i jakościowego reagowania na potrzeby inwestora.

Mayenne Sp. z o.o.

W trakcie realizacji powierzonego zadania firma JAKON wykazała się dobrą  organizacją robót i koordynacji podwykonawców.Całość prac została wykonana rzetelnie z zachowaniem umownych terminów, norm pracy i bezpieczeństwa na budowie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy spółkę JAKON kolejnym inwestorom, jako solidnego i zaufanego partnera.

Volkswagen Poznań

Na uwagę zasługuje sposób pracy pracowników firmy JAKON, a w szczególności ich wiedza merytoryczna i techniczna oraz zaangażowanie, co w konsekwencji powoduje ich sprawną organizację prowadzonych robót. Realizacja inwestycji przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami i jednocześnie z zachowaniem wszelkich norm technicznych i jakościowych.

Nestle Polska S.A.

Biorąc pod uwagę zakres prac i skalę przedsięwzięcia firma JAKON wykazała się termiowym, solidnym i profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań. Nestle Polska S.A. oddział w Kaliszu z przyjemnością rekomenduje usługi projektowe oraz poleca firmę JAKON jako kompetentnego, odpowiedzialnego i solidnego partnera.

Komplet Polska

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają potwierdzić rzetelność, terminowość oraz wysoką jakość usług budowlanych świadczonych przez JAKON.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex

Poziom wykonanych usług pozwala nam na polecenie firmy JAKON innym inwestorom jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

MEDCOM Sp. z o.o.

W trakcie realizacji poweirzonego zadania firma JAKON wykazała się dobrą organizacją robót i koordynacją firm podwykonawczych. Całość prac została wykonana rzetelnie, z zachowaniem umownych terminów, obowiązujących norm pracy i bezpieczeństwa na budowie oraz wysokich wymagań higienicznych. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę JAKON Sp. z o.o. jako godnego i zaufanego partnera.