Zaprojektowanie konstrukcji to pierwszy krok w kierunku przygotowania prawidłowo funkcjonującego obiektu. W trakcie realizacji usługi bierzemy pod uwagę najważniejsze czynniki, między innymi, wymagania inwestora, typ konstrukcji, układ pomieszczeń, specyfika dostępnej przestrzeni, a także ewentualne ograniczenia. 

Projektowanie konstrukcji - opis usługi Projektowanie konstrukcji - opis usługi

Projektowanie konstrukcji - opis usługi

Realizujemy kompleksową usługę projektowania konstrucji obiektów przemysłowych. Projektowanie obejmuje opracowanie optymalnych ekonomicznie, a także funkcjonalnie rozwiązań konstrukcyjnych zarówno dla całych przedsiębiorstw, jak i wybranych obszarów przemysłu.

W trakcie opracowania projektów konstrukcyjnych wspólnie z inwestorem dobieramy optymalne materiały, biorąc pod uwagę wymaganą wielkość powierzchni przyszłego obiektu.

Projektowanie konstrukcji - dlaczego my? Projektowanie konstrukcji - dlaczego my?

Projektowanie konstrukcji - dlaczego my?

Warto zdecydować się na oferowaną przez nas usługę projektowania konstrukcji choćby ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie. Istniejemy bowiem na rynku już od 1989 roku. Po drugie, opracowywanie i wykonastwo obiektów konstrukcyjnych, przemysłowych to jedna z naszych specjalizacji, więc masz gwarancję, że powierzasz wykonanie projektu w odpowiednie ręce. Po trzecie, nasi klienci mogą liczyć na błyskawiczną realizację usługi, a także atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a także do skorzystania z naszej oferty!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.