Jak wybrać generalnego wykonawcę? Warto postawić na doświadczenie

Wysoka jakości i szybkość realizacji? A może kompleksowe działanie i dopasowanie do budżetu? Przy realizacji inwestycji budowlanych zalecamy podejście holistyczne.

 

Całościowe podejście do realizacji usprawnia proces inwestycyjny i optymalizuje koszty. Pozwala skupić się na swoich celach biznesowych i pozbyć się wszelkich problemów związanych z realizacją inwestycji przemysłowych. Jednym z rozwiązań wspierających wydajny sposób przeprowadzenia inwestycji jest system „Zaprojektuj i wybuduj”. Wdrożone przez firmę Jakon "Zaprojektuj i wybuduj" oferuje kompleksowe podejście do projektów, dostosowane unikalnych potrzeb i budżetu.

 

Na kompleksową realizację inwestycji składa się:

  • projektowanie,
  • uzyskanie stosownych pozwoleń,
  • budowę hal produkcyjnych,
  • budowę magazynów,
  • budowę budynków kubaturowych,
  • wykończenie obiektów,
  • wykonanie instalacji technologicznej,
  • uzyskanie końcowego pozwolenia na użytkowanie.

 

Cechy dobrego generalnego wykonawcy – na co zwrócić uwagę?

 

Własna kadra inżynierska i projektowa

Tylko pełne zaangażowanie kadry inżynierskiej i projektowej pozwala zapewnić kompleksowe wsparcie od samego początku projektu, aż po jego realizację. Gwarantuje szybszy i bardziej efektywny przepływ informacji, przyspieszając cały proces. Kluczowe jest doświadczenie w zdobywaniu pozwoleń oraz dostosowaniu pod specjalistyczne branże.

 

Kompleksowa współpraca 

Współpraca zarówno na nieruchomościach własnych wykonawcy, jak i inwestora przynosi dużo korzyści. Pozwala na elastyczne podejście, „zwinne zarządzania” i dostosowane do Twoich potrzeb.

 Warto by w portfolio wykonawcy znajdowało się wiele projektów dla firm o różnych profilach działalności. Jako JAKON z dumą możemy pochwalić się odpowiedzialnością za inwestycje dla renomowanych firm, takich jak Bartex Bartol, ADBL, Volkswagen, Nestle, Good Food, DMG Mori, Schattdecor, MAN, Ardagh Group, Volvo Trucks, Boekestijn Transport Service .

 

Skorzystaj z naszej oferty

Jeśli szukasz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i dostarczy kompleksowe rozwiązanie - Firma JAKON jest idealnym wyborem. Oferujemy możliwość podjęcia współpracy w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj" na nieruchomościach własnych lub inwestora. Nasza firma to gwarancja szybkiej, efektywnej i zgodnej z Twoimi oczekiwaniami realizacji projektu.

Zaufaj nam, a Twój nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny stanie się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego Firma JAKON jest liderem w dziedzinie "zaprojektuj i wybuduj." Wspólnie osiągniemy sukces!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.