JAKON dla Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że ukończyliśmy i oddaliśmy do użytkowania nowoczesny obiekt magazynowo-spedycyjny dla renomowanego Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o.
Jakon, z pełnym zaangażowaniem i zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, kompleksowo zaprojektował oraz zrealizował budowę w formule Design & Build.

Całość procesu projektowego odbyła się w środowisku BIM 3D, co pozwoliło nam na precyzyjną i bezproblemową realizację przedsięwzięcia dzięki stworzeniu kompletnego wirtualnego modelu budynku (digital twin) już w fazie projektowej. Projekt uwzględniał nie tylko efektywne rozwiązania technologiczne i przestrzenne, ale również zgodność z przepisami nadzoru farmaceutycznego, co stanowi kluczowy element w przypadku firm operujących w branży farmaceutycznej.
Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu inżynierów, jesteśmy przekonani, że nowy obiekt spełni wszelkie oczekiwania SLAWEX oraz stanie się efektywnym centrum dystrybucji farmaceutycznej. Jesteśmy dumni z udziału w tym projekcie i gotowi do dalszej współpracy przy realizacji innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

JAKON dla Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o. JAKON dla Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.