Budownictwo przemysłowe

Obróbka metalu i tworzyw sztucznych

Zobacz realizacje

Realizujemy nowoczesne zakłady obróbki metalu i tworzyw sztucznych dla marek znanych na całym świecie.

Specjalizujemy się w budownictwie dla przemysłu metalowego, budownictwie dla przemysłu obróbczego oraz budownictwie w przemyśle tworzyw sztucznych. Tego typu obiekty wymagają rygorystycznych rozwiązań w zakresie osiadania i odkształcania fundamentów pod maszyny oraz precyzyjnych układów wentylacji i klimatyzacji, który pozwala utrzymać stałe parametry powietrza wewnątrz budynku. Z sukcesami kompleksowo wykonaliśmy zakłady produkujące obrabiarki CNC oraz elementy z tworzyw sztucznych.

Budownictwo przemysłowe Budownictwo przemysłowe Budownictwo przemysłowe
Famot Famot Famot
Famot Famot Famot
Famot Famot Famot
Powierzchnia

10 000 m2

Realizacja dla największego w Polsce producenta obrabiarek do metalu, członka grupy DMG MORI, światowego lidera w produkcji obrabiarek numerycznych.

Jako generalny wykonawca w przemyśle obróbczym podjęliśmy współpracę opartą na budowie Hal Montażu, wyposażonych w suwnice pomostowe oraz konsolowe, a także kompleksowo wykonaliśmy budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia. Jest to nasza sztandarowa realizacja w budownictwie dla przemysłu obróbczego.

FPG FPG FPG
FPG FPG FPG
FPG FPG FPG
Powierzchnia

18 000 m2

Rozbudowa istniejącego magazynu stali firmy FPG o dodatkową powierzchnię magazynową oraz niezbędną infrastrukturę techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

Będąc generalnym wykonawcą dla przemysłu metalowego podjęliśmy się realizacji, która obejmowała: roboty ziemne wraz z fundamentami, dostawę i montaż kompletnej konstrukcji hali, słupy prefabrykowane, konstrukcja stalowa w ilości ok. 300 ton, wraz z obudową i posadzką, wykonanie instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz wykonanie infrastruktury drogowej.

Elmet Elmet Elmet
Elmet Elmet Elmet
Elmet Elmet Elmet
Powierzchnia

2 000 m2

Realizacja pt. ?Zaprojektuj i wybuduj? dla jednego z wiodących dostawców profesjonalnych narzędzi, materiałów i urządzeń spawalniczych.

W oparciu o stworzony przez nas projekt powstała jedna z naszych czołowych realizacji w zakresie budownictwa dla przemysłu metalowego ? nowoczesna hala magazynowa wraz z częścią socjalno- biurową. Zrealizowany kompleks wyróżnia prostota formy w połączeniu z zaawansowanymi technologiami wewnątrz budynków.

Mayenne Mayenne Mayenne
Mayenne Mayenne Mayenne
Mayenne Mayenne Mayenne
Powierzchnia

6 700 m2

Projekt i realizacja zakładu produkcyjnego elastycznych rur i węży do ogrodnictwa.

Jako projektant i generalny wykonawca w przemyśle tworzyw sztucznych zrealizowaliśmy budowę oraz rozbudowę zakładu produkcyjnego firmy Mayenne w Wągrowie. Budownictwo stanowiące zaplecze dla przemysłu tworzyw sztucznych musi spełnić szereg specyficznych wymogów ? dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dobrane konstrukcje budowli zapewniają im najwyższy standard bezpieczeństwa, technologii i formy.

Radaway Radaway Radaway
Powierzchnia

11 600 m2

Realizacja pt. „Zaprojektuj i wybuduj” dla producenta nowoczesnych rozwiązań z zakresu kabin prysznicowych i brodzików.

W ramach współpracy, jako generalny wykonawca dla przemysłu tworzyw sztucznych, wykonaliśmy projekt oraz podjęliśmy się realizacji budynku produkcyjno-magazynowego oraz biurowca o łącznej powierzchni 11 600 m2. Specjalistyczne konstrukcje i nowoczesne rozwiązania przez nas zastosowane sprawiają, że realizacja ta stanowi modelowy przykład budownictwa dla przemysłu tworzyw sztucznych.