budownictwo przemysłowe

Przemysł farmaceutyczny

Zobacz realizacje

Najwyższe standardy produkcyjne, system jakości w oparciu o dobre praktyki wytwarzania GMP oraz dystrybucji GDP są kluczowe do uzyskania najwyższej jakości produktów farmaceutycznych.

Budujemy hale produkcyjne oraz magazynowe wyposażone w systemy EMS dla monitorowania temperatury, ciśnienia oraz wilgotności powietrza. Nasze doświadczenia zdobyte podczas projektowania i realizacji wyspecjalizowanych obiektów dla branży farmacji przekładają się na skuteczną kwalifikację i walidację oraz uzyskanie zezwoleń farmaceutycznych.  

 

DSM DSM DSM
DSM DSM DSM
DSM DSM DSM
DSM DSM DSM
Powierzchnia

7 000 m2

Projekt i realizacja zakładu produkcji premiksów witaminowych dla przemysłu spożywczego wraz z wykonaniem instalacji technologicznych.

W formule zaprojektuj i wybuduj zrealizowaliśmy halę produkcyjno-magazynową wraz z 2 kondygnacyjnym budynkiem biurowym oraz zagospodarowaniem terenu z drogami i placami w miejscowości Niepruszewo. W obiekcie wykonane zostały nastepujące instalacje techniczne: instalacja tryskaczowa wraz ze zbiornikiem ppoż i pompownią, instalacja sprężonego powietrza, instalacja klimatyzacji precyzyjnej o wysokim reżimie utrzymania parametrów powietrza i higieny, instalacja wody lodowej i ciepła technologicznego, instalacja CO i kotłowni o mocy 800 kW oraz instalacje elektryczne wraz z budynkiem transformatora o mocy 1,2MW

Sławex Sławex Sławex
Sławex Sławex Sławex
Sławex Sławex Sławex
Powierzchnia

4 500 m2

Generalne wykonawstwo

Projekt i budowa nowej siedziby warszawskiego oddziału firmy o powierzchni 4500m2. Inwestycja obejmowała budowę 3 kondygnacyjnego biurowca oraz hali magazynowej. Obiekt został wyposażony w klimatyzację oraz pełny monitoring temperatury i wilgotności.

Kadefarm Kadefarm Kadefarm
Kadefarm Kadefarm Kadefarm
Kadefarm Kadefarm Kadefarm
Powierzchnia

2 500 m2

Projekt i realizacja siedziby firmy Kadefarm Sp. z  o.o.

Współpraca opierała się na wykonaniu projektów budowlanego i wykonawczego wraz z uzykaniem pozwolenia na budowę, a także kompleksowym wykonaniu robót budowlanych, instalacyjnych oraz zagospodarowania zewnętrznego. W ramach kontraktu zaprojektowano i wykonano przyłącza zewnętrzne wraz ze stacją transformatorową.

 

Colfarm Colfarm Colfarm
Powierzchnia

2 500 m2

Generalne wykonawstwo dla firmy Colfarm

Kompleksowa realizacja obiektu hali magazynowej wraz z częścią socjalno - biurową i techniczną oraz infrastrukturą i uzbrojeniem terenu.

SCA SCA SCA
SCA SCA SCA
Powierzchnia

5 500 m2

Rozbudowa budynku produkcyjnego i hali magazynowej

Realizacja obejmowała wykonanie prac ogólnobudowlanych, wykonanie prac instalacji elektrycznych, w tym przebudowa trafostacji oraz wdrożenie systemy SAP i instalacje sanitarne wraz z budową kotłowni o mocy Q=1120kW. Wdrożono również system wentylacji nawiewno-wywiewnej z nawilżaczem powietrza i odzyskiem ciepła. W obiekcie utworzona została stacja demineralizacji wody w układzie odwróconej osmozy o wydajności G=1m3/h