Budownictwo przemysłowe

Przemysł poligraficzny i opakowań

Zobacz realizacje

Od wielu lat prowadzimy inwestycje dla firm branży poligraficznej oraz produckji na bazie tworzyw sztucznych.

Zakłady te charakteryzuje precyzyjne przygotowanie posadowienia maszyn drukarskich oraz kontrolowane środowisko pracy. W naszym portfolio znajdują się magazyny cylindrów i form drukarskich jak i obiekty produkcyjne opakowań na bazie druku monofolii i laminatów w technologii druku rotograwiurowego lub powierzchni dekoracyjnych wykorzystujących metody wklęsłodruku oraz proces zadruku cyfrowego.

Schattdecor Schattdecor Schattdecor
Schattdecor Schattdecor Schattdecor
Schattdecor Schattdecor Schattdecor
Powierzchnia

7 000 m2

Rozbudowa Zakładu Produkcyjnego Schattdecor w Głuchołazach o halę produkcyjną, łącznik z budynkiem technicznym, budynek biurowo-socjalny wraz z modernizacją istniejącego obiektu.

W ramach wieloletniej współpracy podjęliśmy się budowy dwukondygnacyjnej hali magazynowej o konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej o wysokości  20 m wraz z projektem technologii transportu pionowego i poziomego rolek na poszczególne kondygnacje oraz estakadę transportującą do hali obok. Na terenie inwestycyjnym powstał obiekt podczyszczalni oraz nastąpiła przebudowa kolektora deszczowego fi 800, a także modernizacja i rozbudowa budynku biurowego i zaplecza socjalnego.

Mondi Mondi Mondi
Mondi Mondi Mondi
Mondi Mondi Mondi
Powierzchnia

3 600 m2

Rozbudowa zakładu produkcji opakowań 

Jako generalny wykonawca wykonaliśmy rozbudowę zakładu produkcji opakować o trzy hale magazynowe: magazyn cylindrów, magazyn wyrobów gotowych oraz magazyn folii. Powstała również hala konfekcjonowania o kubaturze ponad 8700m3. Zakład produkcyjny w całości wyposażony został w nowoczesny park maszynowy do druku monofolii i laminatów w technologii druku rotograwiurowego.

Dantex Dantex Dantex
Dantex Dantex Dantex
Dantex Dantex Dantex
Powierzchnia

2 000 m2

Zaprojektuj i wybuduj dla producenta płyt fotopolimerowych

Inwestycja w formule "Zaprojektuj i wybuduj" obejmowała budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem biurowym. Inwestycja zrealizowana została na terenie Parku Przemysłowego w Niepruszewie.

Saueressig Saueressig Saueressig
Powierzchnia

5 500 m2

Generalne wykonawstwo dla producenta form drukowych

Zakres naszych prac obejmował wykonanie kompletnego obiektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami wewnętrznymi oraz zagospodarowaniem terenu. W zakres prac zewnętrznych wchodziły: sieci zewnętrzne kanalizacyjne, odprowadzenie wód opadowych, instalacje sanitarne, instalacje oświetlenia terenu, utwardzenie placów, parkingów i dróg dojazdowych, ogrodzenie oraz tereny zielone.