Współczesne budownictwo to przede wszystkim wyzwania. 

Jako Generalny Wykonawca oraz Projektant Inwestycji Budowlanych działamy na polskim rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w budowie obiektów produkcyjnych  i magazynowych, które wyposażamy w innowacyjne technologie produkcji oraz składowania. Budownictwo przemysłowe rozwijamy zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie ochrony środowiska i wykorzystania energii. Naszymi Klientami są międzynarodowe koncerny jak i firmy lokalne, dla których nasza widza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnej współpracy i sukcesu.

Przemysł spożywczy i piekarniczy

Produkcja i przetwórstwo żywności to jeden z najbardziej wymagających i odpowiedzialnych sektorów przemysłu, który wymaga spełniania i zachowania określonych warunków sanitarnych. Każdorazowo analizujemy proces technologiczny produkcji oraz wymagane parametry składowania surowców i produktów. Mając szerokie doświadczenie dobieramy odpowiednie rozwiązania w zakresie czystych stref produkcji, pomieszczeń typu clean room oraz instalacji zapewniających właściwe środowisko i warunki wytwarzania.

Czytaj więcej

Przemysł chemiczny i farby

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji obiektów dla przemysłu chemicznego, farb i lakierów. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu substancji niebezpiecznych i silnie reaktywnych chemicznie takich jak kwasy, zasady, rozpuszczalniki i tlenki. Z tego względu projektowane i budowane przez nas inwestycje często klasyfikowane są jako zakłady  o zwiększonym lub dużym ryzyku wystąpienia awarii przemysłowej, które muszą spełniać wymogi środowiskowe, pożarowe i bhp.

Czytaj więcej

Przemysł farmaceutyczny

Najwyższe standardy produkcyjne, system jakości w oparciu o dobre praktyki wytwarzania GMP oraz dystrybucji GDP są kluczowe do uzyskania najwyższej jakości produktów farmaceutycznych. Budujemy hale produkcyjne oraz magazynowe wyposażone w systemy EMS dla monitorowania temperatury, ciśnienia oraz wilgotności powietrza. Nasze doświadczenia zdobyte podczas projektowania i realizacji wyspecjalizowanych obiektów dla branży farmacji przekładają się na skuteczną kwalifikację i walidację oraz uzyskanie zezwoleń farmaceutycznych.  

 

Czytaj więcej

Przemysł poligraficzny i opakowań

Od wielu lat prowadzimy inwestycje dla firm z branży poligraficznej oraz produkcji opakowań. Zakłady te charakteryzuje precyzyjne przygotowanie posadowienia maszyn drukarskich oraz kontrolowane środowisko pracy. W naszym portfolio znajdują się magazyny cylindrów i form drukarskich jak i obiekty produkcyjne opakowań na bazie druku monofolii i laminatów w technologii druku rotograwiurowego lub powierzchni dekoracyjnych wykorzystujących metody wklęsłodruku oraz proces zadruku cyfrowego.

Czytaj więcej

Transport, logistyka i magazynowanie

Dynamiczny rozwój e-commerce oraz handlu transgranicznego napędza popyt na powierzchnie logistyczne oraz usługi transportowe. Jesteśmy partnerem dla największych operatorów branży transportowej oraz sektora usług intermodalnych. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie infrastruktury dla węzłów logistycznych , terminali magazynów cross-dock jak również obiektów specjalnego składowania w kontrolowanych warunkach jak mroźnie lub chłodnie.

Czytaj więcej

Obróbka metalu i tworzyw sztucznych

Realizujemy nowoczesne zakłady obróbki metalu i tworzyw sztucznych dla marek znanych na całym świecie. Specjalizujemy się w budownictwie dla przemysłu metalowego, budownictwie dla przemysłu obróbczego oraz budownictwie w przemyśle tworzyw sztucznych. Tego typu obiekty wymagają rygorystycznych rozwiązań w zakresie osiadania i odkształcania fundamentów pod maszyny oraz precyzyjnych układów wentylacji i klimatyzacji, który pozwala utrzymać stałe parametry powietrza wewnątrz budynku. Z sukcesami kompleksowo wykonaliśmy zakłady produkujące obrabiarki CNC oraz elementy z tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej

Automotive i serwis pojazdów

Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy projekty dla firm z branży motoryzacyjnej i automotive. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne salony samochodowe, stacje serwisowe pojazdów typu TIR, zakłady produkcyjne części motoryzacyjnych, a także blacharnie i lakiernie samochodów osobowych.

Czytaj więcej

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Nie masz czasu na poszukiwanie projektu i wykonawcy, skorzystaj z porady naszych specjalistów,
którzy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.